Arka Sokaklar 463. bölüm fragmanı: Selin, kardeşi yüzünden ceza alacak mı?

Arka Sokaklar 463. bölüm fragmanı: Selin, kardeşi yüzünden ceza alacak mı?

Arka Sokaklar son bölümde Ali'nin uyuşturucu meselesi ile ilgili durum netlik kazanmış ve herkes rahat bir nefes almıştı. Öte yandan Pınar'ın sağlık durumu iyiye giderken oldukça riskli bir ameliyaat geçiren Tekin hayati tehlikeyi atlatmıştı. İşte Arka Sokaklar'da bu akşam ekranda olacak bölümde meydana gelecek gelişmelerin tamamı...


ARKA SOKAKLAR DİZİSİ 463. BÖLÜM ÖZETİ


Kanal D'den 29 Aralık'taki bölümle ilgili yapılan özet açıklaması ise şu şekilde; Erdal, Selin'in silahını alıp kayıplara karışıyor! Hüsün ve Gonca adım adım evliliğe gidiyorlar! Bahar bir operasyonda rehin alınıyor! Sinem, Hakan'ın peşini bırakmıyor! Selin'in, üvey abisi ile olan durum üzerine Mesut, Erdal'ın peşine düşer. Yakaladığı Erdal'ı sorguya çeker. Erdal hakkında hiç hoş olmayan bilgilere ulaşılır. Suç teşkil edilen bir durum olmadığından serbest bırakılır. Bu sırada Selin'e ait silahı da alıp kayıplara karışır. Selin ise, kendisinden habersiz Erdal'ın peşine düşen Mesut'a öfkelidir. Hayatına karıştığından dolayı onu eleştrirken, Mesut ona hiç beklemediği bir karşılık verir. 


Bu sırada Erdal boş durmaz ve belalıları ile girdiği olayda silahını ateşler. Rıza Baba, elinde bir savcılık dosyası ile ekibin karşısına dikilir. Elindeki dosyada ekipten birisinin silahı ile cinayet işlendiği yazmaktadır. Selin'in silahını alan Erdal'ın vurduğu kişi öldü mü? Cinayet Selin'in silahı ile mi işlendi? Mesut, Selin'e ne söyledi?

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Tekin'in dövülme olayı sırasında Hüsnü, Gonca'ya evlenme teklif etmiş ve olumlu cevap almıştı. Tekin kendine geldikten sonra, Hüsnü evlilik olayını hızlandırmış ve Gonca'dan işlemler için kimliğini istemişti. 463. Bölüm fragmanında evlenip, evlenmedikleri belli olmayan ikilinin, Çoban Ailesinin oturduğu evde değişikliğe gitmeleri olayın hızlandığına dair bir işaret olarak algılanabilir. İkisinin de yüzlerindeki mutluluk görünmektedir. Hüsnü ve Gonca evlendiler mi? Çoban Ailesinin fertleri hızlı gelişen olaylar için ne düşünüyorlar? Tekin bu duruma nasıl bir tepki verecek?


Bir dosyanın peşine düşen ekip sıkıntılı sonuçlar yaşıyor. Operasyon sırasında kovaladıkları Asım, ekibe silahla direnmeye başlar. Aralarında çıkan çatışmada Arda vurulur. Asım olay yerinden kaçmaya başlar. Cevval Bahar peşine düşer; fakat, bir anlık dikkatsizliği başına iş açar. Asım, Bahar'ı rehin alır. Bahar ölümle karşı karşıya kalır. Ekip, Bahar'ın kafasına dayadığı silahın tehditiyle Asım'a yaklaşamıyordur. Ekip, Bahar'ı kurtarabilecek mi? Arda'nın aldığı yara büyük mü?


Hakan, Sinem'in bakımevindeki annesinin durumundan etkilenmiştir. Sinem hakkında verdiği tüm şikayetlerinden vazgeçer. Bunun üzerine Sinem serbest kalır. Sinem hapisten çıkar çıkmaz soluğu Hakan'ın evinde alır. Hakan, karşısında gördüğü Sinem yüzünden şok yaşar. Evliliğinin bitmesine neden olan kişinin evine kadar gelmesi onu sinirlendirmiştir. Sinem, gelme amacının teşekkür etmek olduğunu söylese de Hakan, kendisine aşık olduğunu bilmektedir. Bu durum onu zor durumda bırakmaktadır. Hakan, karşısında gördüğü Sinem'e nasıl bir tepki verecek? Sinem gerçekten teşekkür etmek için mi Hakan'ın evine geldi? Yoksa, amacı başka mı?


ARKA SOKAKLAR HEYECAN DOLU YENİ BÖLÜMÜYLE BU AKŞAM KANAL D'DE!