Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm fragmanı: Sultan Mehmed, Melike’ye hesap soruyor!

Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm fragmanı: Sultan Mehmed, Melike’ye hesap soruyor!

Mehmed Bir Cihan Fatihi fragman videosu sarayda açığa çıkan gerçeklerin yeni haftanın gündemini oluşturacağını gösterdi. Mara Hatun’la ilgili son gelişme ise çaresiz bir şekilde Sultan Mehmed’in adım atmasına neden olacak. İşte Akşemsettin’den gelen itirafın yer aldığı Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. bölümde yaşanacaklar…


MEHMED BİR CİHAN FATİHİ FRAGMAN VİEDOSU

Kanal D’den yeni haftada ekranda olacak 5. bölümle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Sultan Mehmed, Orhan’ın serbest bırakılmasıyla ağabeyinin öldürülmesi arasında derin bir alaka olduğuna kanaat getirir! Zağanos Paşa, sakladığı sırrın Mehmed tarafından keşfedilmesi endişesiyle son bir hamle yapar. Ama, bu hamle onu Çandarlı Halil Paşa’nın eline düşürecektir. Bu esnada Konstantiniyye’den, Mara Hatun’la ilgili gelen haber Sultan Mehmed’i harekete geçmeye zorlar. Sultan Mehmed ve İmparator Konstantinos tekrar karşı karşıya geleceklerdir.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ 5. BÖLÜM ÖZETİ


Mehmed, Orhan'ı serbest bırakanın Akşemseddin olduğunu öğreniyor! Melike'nin yaptıklarını öğrenen Sultan Mehmed Han, öfkesini en katı şekilde belli eder. Mehmed'in katı tutumu karşısında hatasını kabul eden Melike'nin susmaktan başka yapabileceği bir şey yoktur. Zağanos Paşa'nın Mehmed ile ilgili bildiği çok büyük bir sır vardır ve bunu koz olarak kullanma niyetindedir. Mehmed'in akıl hocası Akşemseddin, Orhan'ı neden serbest bıraktığını söyler. Mehmed ise sebebini dinledikten sonra asıl amacına odaklanacaktır.