Son dakika Domagoj Vida KAP'a bildirildi

Son dakika Domagoj Vida KAP'a bildirildi

Beşiktaş'ta anlaşmaya varılan Hırvat futbolcu Domagoj Vida için kulüp başkanı Fikret Orman'ın da katılımıyla Vodafone Park'ta imza töreni düzenlendi. Vida, kendisinin de "Come To Beşiktaş" çağrısını Mario Mandzukic'e yapabileceğini söyledi.


Beşiktaş'a gelmekten dolayı büyük bir onur duyduğunu ifade eden Vida, "Başkan Orman, Hırvatistan'a geldi ve o zaman bana inanılmaz bir ilgi gösterdi. Bana olan ilgi ve alakadan dolayı da zaten o anda kararımı vermiştim. Kiev ile sözleşmemi bitmesine uzun bir süre vardı ve beklemek zorundaydım. Taraftarlar gibi ben de bekledim. Come To Beşiktaş için bizim beklentimiz Mario Mandzukic'ti. Hırvatistan Milli Takımı'ndan arkadaşım, Belki ben de Mandzukic'e "Come to Beşiktaş" derim. Sosyal medya hesabım yok, arkadaşlarım gönderdi ben de oradan izledim videoyu" dedi.
Fikret Orman: Cenk Tosun için 35 milyon euro verdilerFikret Orman: Cenk Tosun için 35 milyon euro verdiler


Sözlerine devam eden Hırvat savunmacı, "Geçen sene Beşiktaş'a rakip olmuştum. Bu sene Şampiyonlar Ligi maçlarını izledim ama lig maçlarını pek takip edemedim, geleceğim takım olduğu için bilgiler aldım. Modric bana Pepe'yi anlattı. Nasıl biri olduğunu biliyorum. Mitrovic ile de tanışıyoruz, burada birlik olacağız" ifadelerini kullandı.

Vida basın toplantısında ise şu ifadeleri kullandı;


"Herkesten saygı gördüm. Büyük bir aileye geldim. Başka teklifler vardı ama ben kararımı vermiştim. Çok iyi bir takıma sahibiz. Teknik direktörümüz ve taraftarımız da muhteşem. Taraftarımızın karşısına çıkmaya sabırsızlanıyorum. Başarılı olacağımıza inanıyorum. İsmimim anlamını bilmiyorum ama komik geliyor."Domagoj Vida imzayı attı